TYP - dodatečná montáž posilovače řizení mk1

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
seci

TYP - dodatečná montáž posilovače řizení mk1

Příspěvek od seci »

mam punto 55s bez posilovače řizeni šel by tam dodatečně přidělat a na kolik by to asi přišlo?děkuji za připadne rady
Reklama
 

lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Vsechno de, kdyz se chce... Ale... Na bloku motoru u Punta, ktery ma posilovac je danej drzak cerpadla posilovace. Bez toho je to slozity. Pak musis natahnout hadice, umistit nadrzku na kapalinu a myslim aji vymenit rizeni. Este se ti do toho chce??? Me taky ne. Takze se spokoj s tim, ze posilovac nemas... :) A cenofka? Cca 5 talirku... Kdyz si to budes delat sam. A kdyz nesezenes nekoho znamyho, kterej by ti to udelal za rozumnej peniz, tak se za montaz nedoplatis... No ale zkus to... :-)
afro
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 03 lis 2005, 06:46
Bydliště: DUCHCOV

posilovac

Příspěvek od afro »

Ja mam punto 1.2 60SX bez posilovace rizeni.Posilovac rizeni se mi zda zbytecny s volantem krasne tocim jednou rukou.
afro
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No treba na mym Puntu se me toci dost naprd. Mam jeste litrovy Uno a tam se toci prstickem... Ale na Puntu to de dost tiz...
Solda
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 28 lis 2005, 23:23
Bydliště: Brandejs

Příspěvek od Solda »

Budte rádi jak to máte.mě se servo vysipalo a nove by vyšlo na dvacet,ja mam teda už to na volantu elektronické a můžu říct že jsem měl problém vyjed ze dvora malem jsem ten volant neurval a to mam 100kg.Naštěstí mam jednoho chlapa co dělá do fiatu a ten mi ho sehnal za pět z bouračky. :?
Solda
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

no ja posilovac taky nemam a nekdy s tim zapasim a nekdy v poho.. zalezi na situaci,prostoru a jestli je auto v pohybu bo na miste.
jinak na dodelani posilovace jsem se ptala primo ve Fiatu - a rekl mi borec tak kolem 40 tis ! no tak to usetrim a jeste budu mit obcas "posilovnu" na ruce :))))) :lol:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“