startér-demontáž

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
TommyKuri
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 10 úno 2009, 18:47

startér-demontáž

Příspěvek od TommyKuri »

čau, mám Punto Mk2 1,2 16V r.v.2000.při demontáži startéru jsem odpojil kabely a dva šrouby na 13 klíč ke kterým jsem se dostal zespodu.potřebuji povolit třetí šroub který se nachází mezi cívkou a blokem motoru ale nemohu se na nej dostat.poradte prosim jak se na nej dostanu a velikost ořechu.dík
Reklama
 

Graun
Znalec
Příspěvky: 683
Registrován: 03 zář 2008, 20:26
Kontaktovat uživatele:

Re: startér-demontáž

Příspěvek od Graun »

TommyKuri píše:čau, mám Punto Mk2 1,2 16V r.v.2000.při demontáži startéru jsem odpojil kabely a dva šrouby na 13 klíč ke kterým jsem se dostal zespodu.potřebuji povolit třetí šroub který se nachází mezi cívkou a blokem motoru ale nemohu se na nej dostat.poradte prosim jak se na nej dostanu a velikost ořechu.dík
Nevim presne, zda to je uplne totozne jako u mne, ale ja jej povolil shora. Je to stejny sroub jako ty ostatni dva. Musis protahnout ruku mezi kabely a hadicemi (shora). Je tam spatny pristup, ale povolit se to da. Ten sroub jde totiz z opacne strany nez ty dva ostatni (jestli si to pamatuji dobre).
F/I/A/T MAREA WEEKEND 1.6 16V ELX 7/1998 76kW
F/I/A/T PUNTO 1.2 8V ELX 11/1999 44kW (MK2)
TommyKuri
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 10 úno 2009, 18:47

Re: startér-demontáž

Příspěvek od TommyKuri »

dík moc.fakt byl z druhý strany.tak uz je startér venku.dík za pomoc
188
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 04 srp 2010, 20:58

Re: startér-demontáž

Příspěvek od 188 »

demontoval jste někdo startér z Punta2 1,2 16V ? spodní šroub je přístupný zespoda s tím problém nemám, ale k hornímu šroubu se mi nepodařilo dostat ani zespodu ani shora jak je uvedeno v příručce "jak na to", potřeboval bych poradit nějaký fígl na ten horní šroub, nebo co všechno demontovat abych se k němu dostal
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“