MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od 813 »

Caf, pri štýle akým auto smeruješ by som to tam nechal, auto má zachované krásne fabrické tvary a ten zámok by mi tam nevadil a ani nápisy... dokonca aj tie čierne lišty sú fajn, má taký originálny fabrický nádych, čim nechcem povedať, že pôsobí nezaujmavo, práve naopak toto auto je o detailoch a tie robia celok. Pri pozeraní na tvoje auto mám pocit, že pozerám na nejakú špeciálnu limitovanú edíciu punta, niečo ako keď si prezerám dobové prospekty. Na aute nič nebije do očí a pritom mám na neho chuť stále pozerať, je plné originálnych (farbických) autentických detailov. Len tak ďalej a zámok nechať tam, kde je to moj názor...
Reklama
 

pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

pepoxx: no to by šlo tam natiahnuť ešťe nejaké lanko
matto: no práve nie zadné sedačky sa sklápajú z kufra to sú tie dve páčky vzadu ked otvoríš kufor čo každému hovorím že je katapult :-)
813: potešil ma tvoj názor a je rozhodnuté resp bolo rozhodnuté už aj predtým len ma zaujímal trocha názor aj iných ludí...samozrejme nápisi ostanú ale možno ako hovoríš budú nejaké LIMITED :-)..predstavu už mám :-)
Uživatelský avatar
gogo2
Fiaťák
Příspěvky: 97
Registrován: 11 čer 2010, 21:22
Bydliště: Bytča

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od gogo2 »

813 uplne vystihol co som mal na mysli aj ja :) vzdy sa tesim, ked vidim od teba novu fotku, proste takto si predstavujem Punto Cabrio :wink:
Punto II Sporting 1,2 16V
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

gogo: som rád že viac ludí ma podobný vkus ako ja a hlavne že sa to ľuďom páči

ale zrejme najbližší tížden budem mať kufor v bielej farbe..
Přílohy
DSC02822.JPG
DSC02822.JPG (64.83 KiB) Zobrazeno 2382 x
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

takže dnes autíčko naspať zložené....musím povedať v lakovni vykonali prácu akú som si predstavoval myslel som že odtien na prvý krát nepasne ale pasol :-)

zatial autíčko ostane bez firemných log...tie staré sú v katastrofálnom stave tak sa budem musieť pokukať po nejakých zánovných alebo nových....
prikladám foto

a dnes bolo samozrejme aj fotenie vyšli pekné fotky dal som si záležať tak pripájam takú jednu (aj s novými úchitmy na značku :-))
Přílohy
DSC02835.JPG
DSC02835.JPG (69.25 KiB) Zobrazeno 2332 x
DSC02862.JPG
DSC02862.JPG (67.14 KiB) Zobrazeno 2332 x
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Banshee »

Velmi pekne spravené..ejha čo sa to tam tkvie v garazi pred cabriom,nove Bravicko dobre vidim? to auto je moj sen..1,4Tjet sport v modrej...ak je tvoje,alebo nejakeho rod.prislusnika,podaj prosim hlasenie o spokojnosti/nespokojnosti nech viem ci ist do neho! diky moc
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

he bravisko...majiteľ neznámy :-)...ale je to 1,9 jtd 16v 150 ps....a je to autíčko v plnej palbe...koža, panoramatická strecha, tempomat, nezávislé kúrenie a ešťe neviem čo to len tak čo ma v rýchlosti napadlo a také somariny ako automat klíma okná v elektrike to hádam nemusím písť :-)

s autíčkom som nadmieru spokojný spotreba vinikajúca len si treba dávať pozor na pokuty kedže auto je živé a pri 180 ke človek pokial sa npozrie na tachometer ani nevie koľko ide....je to skrátka delo vyššej katogórie a netreba ho porovnávať s puntom :-)
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Matto »

super, tak lakovačka dopadla na výbornú :D ... tú ŠPZtku si nakoniec ako vyriešil?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

veru tak lakovačka dopadla nad moje očakávania
značku som vyriešil tak že som ju dal na obojstrannú pásku a poistil silikónom ako v predu....uvažoval som nad tým už hrozne dávno len som sa nemohol k tomu dokopať resp odkedy som mal ten kufor tuknutý som čakal už len kedy naškrabem peniaze a dám to spraviť a potom nalepím a dočkal som sa... teraz zohánam nejaké znaky...zatial nič
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Matto »

hmm. znaky... kamarát kupoval dávnejšie na Bravu v Kubrej vo Fiate, ale predpokladám, že tam si neuspel :) ... ale napadlo ma, čo tak skúsiť zrenovovať tie staré, pekne preleštiť a boky streknúť nejakou peknou farbou?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Pepoxx »

to fakt si tam tu znacku len prilepil ? :D podla mna ti ju subac odtrhne a stratis ju :D
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od kovvalsky »

nechces ten moj znak abart mozes si ho tam napelit :lol: ja som si upravil original fiatacku a tu som tam vratil :D :D :D
one world, one dream, one car
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

pepoxx: tak poistil som to silikónom a ten hádam čosi udrží :-)...tak ked budeš vidieť niekde na ceste potlkať sa 889 bz tak vieš že ju máš naložiť :-)
matto:no práve objednať ich nie je problém ale zatial troška vyčakávam...tie staré sa opraviť asi nedajú kedže ten vrh tie písmená sú už cele zošúchané, jedine že by som ich nalakoval do nejakej farby...uvidím mal som jeden nápad ale zatial nemám naň čas
Kovalsky: ten abarth znak by nebol zlý nápad ale je to len samolepka ja by som chcel niečo také výraznejšie
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od kovvalsky »

http://auto.bazos.sk/inzerat/15687790/A ... NAK-3M.php" onclick="window.open(this.href);return false;
http://ostatne.bazos.sk/inzerat/1561260 ... Abarth.php" onclick="window.open(this.href);return false;
myslim ze by sa ti to tam hodilo a je to asi aj dost vyrazne :D a lacnejsie pochybujem ze by si zohnal :wink:
one world, one dream, one car
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

dik za typ
...uvidím ako to nakoniec dopadne...ale zasa aby mi tonejaký magor neošklbal :-)
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“