MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

Hiss..
no tá balubovka mi vrásky nerobí a dnes do auta nepojde nakoľko sa musím učiť na skúšku :-) a do garáže sa dostanem večer a to už nebudem mať chuť :-)

ale nahodiť palubovku na punto to je brnkačka...pár šróbov, nejaká elektrika a toho že by nesadla na svoje miesto toho sa tiež nebojím už bola 2x dolu a nikdy nehrkala ani nič... 1x kvoli radiatoru kúrenia, 2x kvoli frézovaniu vačších dier na repro v palubovke, a teraz je vlastne 3x vonku.....za svoju karieru som však tých paluboviek mal vonku asi 20 všetko kvoli radiatoru...
Nechcem privolávať čerta ale ten radiator každého raz čaká má životnosť tak 10 rokov v krajných prípadoch viac :-) a inak ako bez vyhodenia palubovky a kúrenia sa nedá vymeniť..

ale dakujem za povzbudenie a ak nie do konca tížňa tak cez výkend pojde spať

z Gt elektrikou som chcel riešiť tie elektrické speťáky že ju tam nahodím a pokoj ale kedže sa mi ju nepodarilo zohnať tak som len doplnil káble a zapojil to ako to má byť originál...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Pepoxx »

neskusime tam dopasovat tieto ? :D z A6 avant ?

Obrázek
Punto Cabrio
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od PuntoRacer »

sice hybrid ale v tomto pripade by to nemuselo vyzerat zle :)
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

tebe z tých zadných svetiel vyhráva...ja kašlem na ne ved je to fiat nie audi :-)
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od bobas »

Pepoxx píše:neskusime tam dopasovat tieto ? :D z A6 avant ?

Obrázek
tak to mas lepsi uz giuliettu ,aspon je to ital :-d http://www.google.cz/imgres?imgurl=http ... AQ&dur=303" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Pepoxx »

bobas píše:
Pepoxx píše:neskusime tam dopasovat tieto ? :D z A6 avant ?

Obrázek
tak to mas lepsi uz giuliettu ,aspon je to ital :-d http://www.google.cz/imgres?imgurl=http ... AQ&dur=303" onclick="window.open(this.href);return false;
pekne :) ale islo skor len o zart :) nebolo by to moc realne tam napasovat ani s tej audi ani s alfy :)

a palisa nekomentujte :) naco :) urcite to nebolo myslene na teba PetoPN :) ked chce na niekoho narazat, tak nech tam napise jeho meno.
Punto Cabrio
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

takže dnes som konečne dal zadnú časť auta dohromady...nahodil spať zadné sedačky poupratoval kufor od káblikov a kdejakých sprostostí....
teraz sa čaká na subb ten dostane operáciu dúfam že to všetko víde...snažil som sa pofotiť kufor ako to tam všetko vliezlo (ale bohužial nie je na tom moc vidieť nakoľko zosilovače sú otočené dolu hlavou, jediné čo je vidieť je kapacitor :-)

v predu sa trocha prerábajú dorbordy...koženka pojde s nich dolu a pojdu nalakovať do šedej metalízy....čiže čaká ma veľa brúsenia, gytovania, plničovania.... už teraz sa mi nechce...
Přílohy
DSC02666.JPG
DSC02666.JPG (61.84 KiB) Zobrazeno 2680 x
DSC02667.JPG
DSC02667.JPG (75.99 KiB) Zobrazeno 2680 x
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

takže dnes to vyzeralo na pochmúrny večer až dokial nezavolal pepoxx že ma príde pozreť do garáže ako sa má môj nový vofer....
trocha sme podumali, vyhodil som ešťe druhý zámok sedačiek a vofer je tam...foto neskôr...

je to úspech narvať do cabria nejaký vofer z výroby ale po dnešku môžem povedať že JBL GT5-1204BR je tam a to sa nič nerezalo, neupravovalo....a dokonca na moje prekvapenie dá sa z auta vybrať aj rezerva


ale takto to v žiadnom prípade nebolo :-) http://www.drsnysvet.cz/tuningova-dilna/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Pepoxx »

sme sikulky no :D :D :D
Punto Cabrio
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od PuntoRacer »

pepaxx píše:
ale takto to v žiadnom prípade nebolo :-) http://www.drsnysvet.cz/tuningova-dilna/" onclick="window.open(this.href);return false;
oh shit...ked rozbijem polku auta ale ten sabvuuufr :lol: tam bude
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

podotýkam video bolo iba ilustračné...ten moj tam išiel pekne ani sa nezadrhol :-)
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

Tak dnes po dlhej dobe pridávam aj ja fotku mojho zimného stroja :-)
Přílohy
DSC027261.JPG
DSC027261.JPG (67.26 KiB) Zobrazeno 2481 x
DSC02726.JPG
DSC02726.JPG (74.79 KiB) Zobrazeno 2481 x
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Matto »

ta prvá čierno-biela, mi pride taká retro a tá druhá zasa pekný kontrast medzi tou modrou a snehom, no v skratke obe su super :lol: ,musím aj ja čosi odfotiť na pamiatku, pred domom máme cca 4 metre snehu :D
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od kovvalsky »

pepaxx píše:takže dnes som konečne dal zadnú časť auta dohromady...nahodil spať zadné sedačky poupratoval kufor od káblikov a kdejakých sprostostí....
teraz sa čaká na subb ten dostane operáciu dúfam že to všetko víde...snažil som sa pofotiť kufor ako to tam všetko vliezlo (ale bohužial nie je na tom moc vidieť nakoľko zosilovače sú otočené dolu hlavou, jediné čo je vidieť je kapacitor :-)

v predu sa trocha prerábajú dorbordy...koženka pojde s nich dolu a pojdu nalakovať do šedej metalízy....čiže čaká ma veľa brúsenia, gytovania, plničovania.... už teraz sa mi nechce...
ako sa zapaja kapacitator lepsie povedane kde
one world, one dream, one car
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

matto...diky

je to fotené včera dnes už je asi o meter viac :-)


kovalsky..
mo takže kapacitor je taká vec aby nebol zbytočne nápor medzi baterkou a káblom ktorý vedie dozadu...
kapacitor je akýsi stabilizačný článok doslovne povedané druhá baterka ale on je iba prechodovím mostíkom udrží určitú kapacitu ale nie tak dlho ako baterka

kapacitor by mal ísť čo najbližšie k zosilovačom...zapája sa na prívodný kábel od baterky do zadného kufra a jeden kontakt ide prepojiť s kostrou vozidla (netreba zabudnúť aj vpredu posilniť kostru z baterky na karosériu to je tiež dôležité)
zapája sa? záleží od druhu
jeden kábel z baterky druhý z kostry, a potom z neho vývody na zosilovače najlepši je tiež oba kontakty ťahať z neho

neviem či som to dostatočne vysvetlil
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“