Náhradní díly, užitečné info

Moderátor: peta.smolik

lubhol
Fiaťák
Příspěvky: 87
Registrován: 21 zář 2011, 11:53
Bydliště: Havířov

Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od lubhol »

STILÁCI, byl jsem si u dealera FIAT v Havířově objednat nějaké orig.náhradní díly, protože už mi ty náhražky od ostatních výrobců lezly na nervy. Ppři výběru náhradních dílů, mi prodejce sdělil, že když si vezmu 5 ks jakých koliv orig.náhradních dílů na fiat STILO, tak na to dostanu 50%slevu. Takže jsem nakoupil to co jsem MUSEL! a místo 16000Kč jsem platil 8000 Kč - za origoš díly je to super, ne? :mrgreen: Jinak akce platí do konce září 2011
už to jede :-)
STILO 1.6 MW r.v.2004, od koupě v.r.2011 nemocé....
AUDI 80 1.6 r.v.1990 max.spokojenost - čupr kára
ŠKODA 120 LS r.v.1984, LPG, max spokojenost
TRABANT..... to bylo dělo
Reklama
 

kejml
Znalec
Příspěvky: 590
Registrován: 13 čer 2008, 23:50
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od kejml »

Jsi zaměstnanec placený z prodeje? :D :D :D
Naposledy upravil(a) kejml dne 21 zář 2011, 13:38, celkem upraveno 1 x.
1.2 F.I.R.E. 44 kW ex.
0.4 i.e. 24 kW
1.8 TSI 132 kW
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od peta.smolik »

A platí to i na jiný Fiaty než jen Stilo?
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
lubhol
Fiaťák
Příspěvky: 87
Registrován: 21 zář 2011, 11:53
Bydliště: Havířov

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od lubhol »

peta.smolik píše:A platí to i na jiný Fiaty než jen Stilo?
No, jak vyplňoval papíry na tu akci, tak to psal na papír, kde bylo vyfocené PUNTO. Nevím, chce se to zeptat.
už to jede :-)
STILO 1.6 MW r.v.2004, od koupě v.r.2011 nemocé....
AUDI 80 1.6 r.v.1990 max.spokojenost - čupr kára
ŠKODA 120 LS r.v.1984, LPG, max spokojenost
TRABANT..... to bylo dělo
lubhol
Fiaťák
Příspěvky: 87
Registrován: 21 zář 2011, 11:53
Bydliště: Havířov

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od lubhol »

kejml píše:Jsi zaměstnanec placený z prodeje? :D :D :D
No, to by bylo fajn, ale podle toho, kolik tam bylo lidí, tak bych asi umřel hlady :lol: .
V červenci jsem si koupil STILO v kombíku a po pár stovkách km jsem zjistil, že musím vyměnit zadní uložení nápravy, přední pravé rameno, světlo a zadní díl výfuku. Začal jsem u světla, které jsem koupil neoriginál u blebleble prodejce náhradních dílů. To světlo jsem musel asi 3krát reklamovat, protože do něj teklo a tak jsem se rozhodl oslovit FIAT , kolik že by stálo nové světlo? Z ceny, kterou mi tam řekli, se mi orosilo čelo a utekla mi z prodejny platební karta :shock: . No a pak mi ten prodejce řekl, že když vydržím do září, tak se mám stavit a koupit 5 ks jakýchkoliv ND a dostanu na to 50% slevu, že mají v září akci na ND na vozy STILO. Tak jsem dorazil v září a koupil výše zmíněné ND, které kdybych koupil kdekoliv jinde neorig., tak by mě stály více, než ty orig.FIAT. a ještě by to byly šunty.
Světlo a rameno jsem vyměnil, ale teď mě čeká výfuk a zadní uložení nápravy, to bude asi fajn :mrgreen: :? :mrgreen:
už to jede :-)
STILO 1.6 MW r.v.2004, od koupě v.r.2011 nemocé....
AUDI 80 1.6 r.v.1990 max.spokojenost - čupr kára
ŠKODA 120 LS r.v.1984, LPG, max spokojenost
TRABANT..... to bylo dělo
hanzs
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 27 kvě 2009, 00:34

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od hanzs »

Cus,
me by zajimalo jakych 5 dilu jsi teda nakoupil - abych si mohl udelat obrazek, jestli s tou 50ti procentni slevou je to uz zajimavy?
Fiat Stilo 1.6 16V
ex Fiat Tipo 1.4 i.e.
lubhol
Fiaťák
Příspěvky: 87
Registrován: 21 zář 2011, 11:53
Bydliště: Havířov

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od lubhol »

hanzs píše:Cus,
me by zajimalo jakych 5 dilu jsi teda nakoupil - abych si mohl udelat obrazek, jestli s tou 50ti procentni slevou je to uz zajimavy?
Přední pravé světlo(tlumené+dálkové+mlha), přední pravé rameno, uložení zadní nápravy, zadní díl výfuku.
A jak jsem se již zmínil ve příspěvku výše. Před tím jsem koupil světlo, nějaká čína-teklo do něj=reklamace. Toto se opakovalo dvakrát i s jiným výrobcem a po třetí reklamaci zase nešel motorek. Tak jsem rezignoval a vyrazil na orig.díl.
Výfuk je jasný, orig.vydržel do dnes, tj.7let a další orig vydrží zase, narozdíl od druhovýroby. A cena po slevě nižší než neorigoš.
Rameno? to samé.
Uložení zadní nápravy jsem krom originálu ani nesehnal :? , tak mi v podstatě nic jiného nezbylo :mrgreen:
už to jede :-)
STILO 1.6 MW r.v.2004, od koupě v.r.2011 nemocé....
AUDI 80 1.6 r.v.1990 max.spokojenost - čupr kára
ŠKODA 120 LS r.v.1984, LPG, max spokojenost
TRABANT..... to bylo dělo
lubhol
Fiaťák
Příspěvky: 87
Registrován: 21 zář 2011, 11:53
Bydliště: Havířov

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od lubhol »

hanzs píše:Cus,
me by zajimalo jakych 5 dilu jsi teda nakoupil - abych si mohl udelat obrazek, jestli s tou 50ti procentni slevou je to uz zajimavy?
Přední pravé světlo(tlumené+dálkové+mlha), přední pravé rameno, uložení zadní nápravy, zadní díl výfuku.
A jak jsem se již zmínil ve příspěvku výše. Před tím jsem koupil světlo, nějaká čína-teklo do něj=reklamace. Toto se opakovalo dvakrát i s jiným výrobcem a po třetí reklamaci zase nešel motorek. Tak jsem rezignoval a vyrazil na orig.díl.
Výfuk je jasný, orig.vydržel do dnes, tj.7let a další orig vydrží zase, narozdíl od druhovýroby. A cena po slevě nižší než neorigoš.
Rameno? to samé.
Uložení zadní nápravy jsem krom originálu ani nesehnal :? , tak mi v podstatě nic jiného nezbylo :mrgreen:
už to jede :-)
STILO 1.6 MW r.v.2004, od koupě v.r.2011 nemocé....
AUDI 80 1.6 r.v.1990 max.spokojenost - čupr kára
ŠKODA 120 LS r.v.1984, LPG, max spokojenost
TRABANT..... to bylo dělo
hanzs
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 27 kvě 2009, 00:34

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od hanzs »

Jak se to da sehnat jinde:
svetlo (carello orig.) 2650,-
rameno (moog) 3200,-
ulozeni z. napravy (dodavatel neznamy) 2x600,-
z. dil vyfuku (fenno, asso) 2200,-

to dává dohromady cca 9000,- takže za 8tis. to docela jde :wink:
Fiat Stilo 1.6 16V
ex Fiat Tipo 1.4 i.e.
lubhol
Fiaťák
Příspěvky: 87
Registrován: 21 zář 2011, 11:53
Bydliště: Havířov

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od lubhol »

hanzs píše:Jak se to da sehnat jinde:
svetlo (carello orig.) 2650,-
rameno (moog) 3200,-
ulozeni z. napravy (dodavatel neznamy) 2x600,-
z. dil vyfuku (fenno, asso) 2200,-

to dává dohromady cca 9000,- takže za 8tis. to docela jde :wink:

-světlo orig.CARELLO není orig.FIAT - CARELO jsem měl,teklo do něj=vráceno.
origoš mě vyšlo 2526,- komplet i se žárovkama (CARELO bylo bez žárovek)
-rameno MOOG je v pohodě, ale taky to není origoš, mě vyšlo orig. na 2646,-
-uložení zadní nápravy vyšlo se slevou na 2x300,-
-výfuk 1884,-

Samozřejmě, že kdyby to nebylo v té jejich akci, musel bych koupit to co uvádíš, to jsem měl vše pozjišťované, ale když jsem to koupit musel a byla ta možnost, tak proč ne :mrgreen: .
už to jede :-)
STILO 1.6 MW r.v.2004, od koupě v.r.2011 nemocé....
AUDI 80 1.6 r.v.1990 max.spokojenost - čupr kára
ŠKODA 120 LS r.v.1984, LPG, max spokojenost
TRABANT..... to bylo dělo
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od peta.smolik »

Jaktože není Carelo originál??? Já mám na Puntu Carela obě a jsou originál!!! Ještě sem tam mohl mít světla Hella ale Carelo je na 100% originál... Bylo je a bude
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od idefix »

Neví někdo,kde sehnat v ČR masku s novým znakem nebo narazník s mlhovkama jako je na videu???

http://www.youtube.com/watch?v=NLw4foGO ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
lubhol
Fiaťák
Příspěvky: 87
Registrován: 21 zář 2011, 11:53
Bydliště: Havířov

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od lubhol »

peta.smolik píše:Jaktože není Carelo originál??? Já mám na Puntu Carela obě a jsou originál!!! Ještě sem tam mohl mít světla Hella ale Carelo je na 100% originál... Bylo je a bude
No, CARELO je originál CARELO, ale dle mého to není prvovýroba fiatu. Já měl to CARELO koupené, bylo na něm napsané CARELO a jak pršelo, tak jsem měl hned ze světla akvárko. Tak jsem to reklamoval u prodejce a bylo mi sděleno (protože to byla třetí reklamace, pokaždé jiného kusu), že jim to je opravdu líto, ale pokud si nevyberu originál fiat, tak mi do toho asi poteče pořád (pokud to neobjedu silikonem).
Ve FIATU jsem se ptal na origoš světlo a nebo nějaké jiné, tak mi nabídl origoš FIAT, a nebo levnější(skoro o polovinu) variantu CARELO, ale hned mě upozornil, že můžou být se světlem problémy.
Já jsem díky 50-ti %-tní akci koupil origoš FIAT a je klid. Na světle je napsáno FIAT.
Jestli to pro FIAT vyrábí CARELO, tak to už nevím, ale jestli jo, tak asi mají dvě linky :lol:
už to jede :-)
STILO 1.6 MW r.v.2004, od koupě v.r.2011 nemocé....
AUDI 80 1.6 r.v.1990 max.spokojenost - čupr kára
ŠKODA 120 LS r.v.1984, LPG, max spokojenost
TRABANT..... to bylo dělo
Geeker_cz
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 25 lis 2006, 08:23

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od Geeker_cz »

idefix píše:Neví někdo,kde sehnat v ČR masku s novým znakem nebo narazník s mlhovkama jako je na videu???

http://www.youtube.com/watch?v=NLw4foGO ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Težko leda, že by jsi mel známeho v brazílii. Toto je provedení pro jihoamerický trh
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od idefix »

Kolega se vrátil dnes z Chorvatska a jedno tam potkal jsem si najivně myslel,že prorazili do evropy ani němci nemaj ach jo :cry: :cry:
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Odpovědět

Zpět na „Stilo“