Punto zraz Šírava / Vinné

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od RadekHGT »

Takto Hiiss : nechcem tu robit ziadne rozbroje ani nic podobne,ale priznajme si,cim blizsie - tym lepsie.Jak pre teba tak aj pre mna.Teraz tu nejde o napravu,ani o benzin to mi je jedno,ale kazdy sa mal vyjadrit kedy a kde mu to vyhovuje.Ja sa priklanam k Sirave.Takze ked bude 10 ludi za KE a 2 za MI tak je jasne ze sa prisposobim.Na nikoho netlacim :wink:

Takze narovinu,kazdy sa vyjadrite kam chcete ist.
HGT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od Banshee »

Dobre no tak ja som teda za Košice. Ale keď nás bude menšina prídem aj na Vinné.
BTW na vašich stretkách býva aj také že niekto donesie napr. diagnostiku a podobne?či je to čisto len o grilovačke? :)
Inak ak by mal dakto záujem môžem na stretko doniesť niekomu kto potrebuje za pivo úplne nový zabalený kabínový filter, ja som ho kúpil a zistil že žiadny mi tam neide kedže nemám klímu,tak mi doma len zavadzia.
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od TV-Punto »

No a ja mam zas na predaj diagnostiku na Punto t.j. kábel + cd so softwérom, ak by mal niekto záujem, posuniem ďalej, upozorňujem že je to na punta s OBD koncovkou, mozem doniest aj notebook a vyskusat, cena 40 + dohoda :)

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od Banshee »

TV Punto: Akú mám koncovku to netuším. No ja dúfam že všetkým nám tam tú DG za kávu spravíš 8)
Prikladám foto filtra, ak by dakto chcel rád sa ho zbavím a ešte mám takéto písmenká, ktoré som zo svojho sundal, tiež keby dakto chcel, donesiem :)
Přílohy
pismenka.jpg
pismenka.jpg (104.32 KiB) Zobrazeno 3002 x
filter.jpg
filter.jpg (115.55 KiB) Zobrazeno 3002 x
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od TV-Punto »

Bratm, šak z toľkej kávy mi šerco pukne :lol: :lol: :lol:

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od HIISS »

Rado predtym si pisal ze lepsie ti kvoli rozbuchanej naprave,teraz ze o napravu nejde,zaroven cim blizsie pre nekoho tym lepsie(umna to neplati,a ak sa mi nechce soferovat nejdem nikde, a potom povies ze o benzin nejde,tak potom neviem oco ti ide..lebo si protirecis :mrgreen: .Ja osobne ked na zraz idem nepozeram aku dialku prejdem,kolko spalim,prave opak otom je zraz ze s tym pocitat treba,a cim viac s autami pojazdime ako partia pokope oto krajsie je to.
Ale STOP nerozoberam to uz,hlavne nespamujme nech tema je priamo otom co sa organizuje,lebo ostatny potom budu 30min citat kym sa dozvedia kde co a jak sa kona.
_____________________________________________________
trocha noveho infa:
Liquid-J z KE cierna MK1,punto predsa predal,no mozno kupi MK2,ci do zrazu este to je otazne
Kamos-TV-Punta,mal striebornu MK2 ,tiez predal,ale zevraj ma Grande Punto,bude kontaktovany
Stanno-z prveho zrazu-sudky,cervena MK1,punto predal a zamenil znacku
RobDrifter- by sa mal tuna ozvat,zrejme mal by sa zucastnit.
Zatial potvrdily isto ucast:
Struter,PaulGT,TV-Punto,Marol,RadekHGT,Puntoracer,JA
mali by este aj moj kamos-cierna MK1,RobDrifter..dalej sa uvidi,zatial som kontaktoval kazdeho len cez net,popripade skusim nejaku sms na Hotyno,Caesar.sk
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Rob Drifter
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 11 úno 2009, 21:42

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od Rob Drifter »

Caute mne termin 8.5 velmi nevyhovuje akurad mam rannu :( sice ked budete v KE dakde na blizku po robote by som mohol sa stavit Sudky by som bral aj ja sice trosku sa tam tazko dostat ked clovek ma znizene auto ale da sa ako som uz videl na fotkach. Takze ked uz bude finalna verzia kde to bude vtedy viem povedat na isto ci dojdem. A dufam ze to nezbalite uz o 17.00 :) lebo to zas nestiham :)
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od HIISS »

Tak toho 8.5 sa menit urcite asi nebude,narusi to jedine iba riadna burka-zle pocasie inak nie,Casovo ti to asi tiez neuhrajeme nakolko.ak sa pojde na Vinne,predpokladam ze dlhsie jak do 18:00 tam nebudeme a odide sa skor,nakolko stale sa dakde niekto ponahla.To iste plati aj o KE...ze sa bude kazdy ponahlat.Obvykle do tej piatej zhruba aj nieco to trva.Volno nevies si vybavit?
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Rob Drifter
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 11 úno 2009, 21:42

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od Rob Drifter »

Volno velmi neviem vybavit ale ked to bude dakde v KE abo blizsie ku mne tak to urcite dojdem sa kuknut tak okolo 16.00 uz budem tam takze cakam len na vas ako sa rozhodnete
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od RadekHGT »

Erik Erik,mohol by som sa k tomu vyjadrit ale radsej to nechame tak :wink:
_________________________________________________________________________________

Fajn,zatial kazdy hlasuje za KE,tak sa pojde do KE.Mne to nevadi,aspon sa povozim.Na tych sudkach bolo uzastne a ked aj nieco poopekame tak to bude este lepsie.Horsie je ze nikto okrem mna s MI do KE asi nepojde,no uvidime.

Janko (tv-punto) teba budem kontaktovat ohladom tej carbonovej folie,ok?
HGT
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od TV-Punto »

OK, mozem doniest ked tak vzorku na zraz, inac sa mozme stretnut v Sečovcoch aj s Marošom...

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od HIISS »

Este ma napadlo to,ze nakolko su MS v Hokeji unas,a bude v tom termine velky zhon kade tade,aj policajtov,tak mozme spravit taky kompromis ze zajdeme teraz na Vinne,a na druhy zraz..verim ze este v tomto roku sa spravy unas v KE,co vy nato?
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od TV-Punto »

Ako som uz pisal, MNE je to JEDNO :D

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
superhuman
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 04 zář 2009, 23:16

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od superhuman »

no cafko chlapci. ja volno nemam ale vybavim to nieje problem :) takze sa k vam pridam nieje problem :) miesto vyberte kde chcete ja dojde poklial do toho nic vazne nepride :)
winkelmes@gmail.com
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Punto zraz Šírava / Vinné

Příspěvek od RadekHGT »

No na tie MS v hokeji som aj zabudol.Ale myslim si ze snad to take strasne nebude,ciii?Ako vravim,chcete ist na Vinne,ide sa na Vinne.Chcete KE budu KE.Zatial su tu skoro vsetky nazori typu "mne je to jedno,prisposobim sa"

Takze HIISS,pis,dohodneme sa len mi dvaja a druhy sa prisposobia :D . Nemam predstavu ako budu vyzerat KE cez hokej, takze skus posudit ty.

Superhuman : ty este zijes? :D Dufam ze teraz uz dojdes,nie jak naposledy :wink:
HGT
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“