Problem s Klimatizaci

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Lujgi17
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 14 srp 2011, 13:06
Bydliště: Ostrava

Problem s Klimatizaci

Příspěvek od Lujgi17 »

Dobry Den,
Chtel bych Vas poprosit o radu. Koupil jsem si Fiata Stilo 1.9 JTD. Jsem snim velmi spokojen. Jan ted pri teplych letnich dnech (i kdyz jich je letos velmi malo) me zlobi Klimatizace (manualni). Auto jsem kupoval v Cervnu a bylo mi receno ze v dubnu byla v klimatizaci menena napln. Nic mene kdyz ted zapnu klimu tak mi na palubnim pocitaci vyskoci hlaska o nebezpeci zmrznuti a pak to pise teploty jako -2,5 stupne atd a pritom se mi zda ze sice trosku chladi ale je to opravdu malo. Nevite cim to muze byt? Nemate nekdo podobnou zkusenost? Da se nejak overit vyměna té náplně?

Diky moc za jakoukoliv radu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Problem s Klimatizaci

Příspěvek od idefix »

Když jsem si dal doplnit klimu tak mi řekli,že byla skoro plná tak to určitě ověřit jde,ale asi jen v servise.
Jinak koukni na http://www.gabriel-net.de/forum/forumdisplay.php?f=35" onclick="window.open(this.href);return false; je tam spousta užitečných informací.
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Lujgi17
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 14 srp 2011, 13:06
Bydliště: Ostrava

Re: Problem s Klimatizaci

Příspěvek od Lujgi17 »

Diky moc za radu, prosel jsem cele forum (ten prilozeny odkaz) a nic moc jsem tam o klimatizaci nezjistil) ale i prez to moc dekuji. Napadlo me jesTLi na to nema vliv nahodou cidlo teploty vzduchu. Protoze kdyz sednu do auta a nastatuju tak mi to ukaze treba -15C a pritom venku je 22C. Nevite kde bych nasel cidlo venkovni na i vnitrni teploty, pripadne jak jej vindat a zda li se da nejak ocistit ci tak neco nebo rovnou se musi vymenit? Hledal jsem to v manualu ale bez vysledku. Jen pripominam ze mam Manualni klimu.Diky moc
kejml
Znalec
Příspěvky: 590
Registrován: 13 čer 2008, 23:50
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s Klimatizaci

Příspěvek od kejml »

Ano, čidlo teploty vzduchu dělá ten binec. Je v zrcátku. Více o jeho výměně najdeš právě na tom odkazu od idefix.
1.2 F.I.R.E. 44 kW ex.
0.4 i.e. 24 kW
1.8 TSI 132 kW
Odpovědět

Zpět na „Stilo“