Přerušované pravdielné pískání v malé rychlosti.

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
Venca00
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 09 kvě 2008, 14:15
Bydliště: Ostrava-Poruba/Hlučín/Hať :)
Kontaktovat uživatele:

Přerušované pravdielné pískání v malé rychlosti.

Příspěvek od Venca00 »

Zdravím pánové, nedávno jsem přezul z orig. 17'' na zimní 15'' a všiml jsem si např. při rozjezdu,nebo dobržďování(při dobržďování je pískot slyšitelnější),že nejspíše od zadního levého kola něco přerušovaně pravidelně píská,v závislosti na rychlosti.
Nenapadá mě nic co by to mohlo být?
Nějákej svinčík mezi obložením a pístkem,dáky tomu brzda zůstává trošku ''zabržděná''?

Ti naši klucí taliánští mi dávají zabrat,nedávno se podělal posilovač na Grande a teď mě ještě do toho sere nějáký pískání ve Stilu.
Díky za každou radu.
Stilo Racing
Grande Punto Active
Reklama
 

kamisacek
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 06 zář 2009, 09:35
Bydliště: Nýřany plzeň-sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Přerušované pravdielné pískání v malé rychlosti.

Příspěvek od kamisacek »

Venca00 píše:Zdravím pánové, nedávno jsem přezul z orig. 17'' na zimní 15'' a všiml jsem si např. při rozjezdu,nebo dobržďování(při dobržďování je pískot slyšitelnější),že nejspíše od zadního levého kola něco přerušovaně pravidelně píská,v závislosti na rychlosti.
Nenapadá mě nic co by to mohlo být?
Nějákej svinčík mezi obložením a pístkem,dáky tomu brzda zůstává trošku ''zabržděná''?

Ti naši klucí taliánští mi dávají zabrat,nedávno se podělal posilovač na Grande a teď mě ještě do toho sere nějáký pískání ve Stilu.
Díky za každou radu.
Stačí když to prostříkáš wapkou a budeš mít klid nebo se koukni jestli máš dobré brzdové destičky nebo jestli se ti o něco nedře ;)
Fiat Punto 1,7TD prodáno
Fiat Stilo 1,9 JTD R.I.P
Peugeot 206 2,0 HDi můj mazel složenej
BMW E46 320d můj normální povoz :-) ve všední den :-)
Uživatelský avatar
Venca00
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 09 kvě 2008, 14:15
Bydliště: Ostrava-Poruba/Hlučín/Hať :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Přerušované pravdielné pískání v malé rychlosti.

Příspěvek od Venca00 »

kamisacek píše:
Venca00 píše:Zdravím pánové, nedávno jsem přezul z orig. 17'' na zimní 15'' a všiml jsem si např. při rozjezdu,nebo dobržďování(při dobržďování je pískot slyšitelnější),že nejspíše od zadního levého kola něco přerušovaně pravidelně píská,v závislosti na rychlosti.
Nenapadá mě nic co by to mohlo být?
Nějákej svinčík mezi obložením a pístkem,dáky tomu brzda zůstává trošku ''zabržděná''?

Ti naši klucí taliánští mi dávají zabrat,nedávno se podělal posilovač na Grande a teď mě ještě do toho sere nějáký pískání ve Stilu.
Díky za každou radu.
Stačí když to prostříkáš wapkou a budeš mít klid nebo se koukni jestli máš dobré brzdové destičky nebo jestli se ti o něco nedře ;)
Wapkou prostříkáno je...brzodvé destičky ''mám'' v tom problém není...Proto jsem tady založil todle téma.:-/
Stilo Racing
Grande Punto Active
Uživatelský avatar
Venca00
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 09 kvě 2008, 14:15
Bydliště: Ostrava-Poruba/Hlučín/Hať :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Přerušované pravdielné pískání v malé rychlosti.

Příspěvek od Venca00 »

Tady jsou fotky jak vypadalo hrdlo a ''airbox''. :o :shock:
Stilo Racing
Grande Punto Active
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Přerušované pravdielné pískání v malé rychlosti.

Příspěvek od idefix »

Venca00 píše:Tady jsou fotky jak vypadalo hrdlo a ''airbox''. :o :shock:
Žádné nevidím :?:
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Odpovědět

Zpět na „Stilo“