JÍZDA, TERÉN: Brodivost + pneu

Moderátor: peta.smolik

stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

ale vzdyt jo na cestu je super lesni kamenitou jo je!!!! ale je zasadni rozdiil cesta(jakakoliv) a teren!!
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Reklama
 

Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

stifmajstrABARTH píše:ale vzdyt jo na cestu je super lesni kamenitou jo je!!!! ale je zasadni rozdiil cesta(jakakoliv) a teren!!
No je vidět, že nutně potřebuješ aby tě v nové Pandě 4x4 někdo svezl :wink: :wink: a ukázal ti, co dokáže. Já to vím milý brachu, Díky své váze, větší světlé výšce a hlavně rozchodu a rozvoru, který díky svým malým rozměrrům jsou pro Pandu velkou výhodou, to nandá i daleko větším vozům určeným do stejného terénu jako je ona :idea:
www.minimaxa.cz
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

prosimte precti si ty prispevky jeste jednou nebo radsi dvakrat :roll: :roll: :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

stifmajstrABARTH píše:prosimte precti si ty prispevky jeste jednou nebo radsi dvakrat :roll: :roll: :roll:
prosímtě ať tě v ní někdo konečně sveze, ať tady furt nebrečíš :wink:
www.minimaxa.cz
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

To je dobry mam radsi auta do terenu :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Jakub_mt
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 10 bře 2008, 17:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub_mt »

Pri pozeraní tohto videa (http://www.youtube.com/watch?v=yDVyrbub2BA) som si spomenul na túto debatu. Dúfam, že toto sa dá nazvať terénom.
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

heh masakr s MTckama a zasperovana :shock: ....sem netusil ze ma vzadu tuhou napravu...pekny.. :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
vossák
Začátečník
Příspěvky: 47
Registrován: 16 zář 2016, 16:40

Re: JÍZDA, TERÉN: Brodivost + pneu

Příspěvek od vossák »

Panda II 4x4 se absolutně nedá srovnávat s obyčejnou pandou II předohrabkou,jak jsem tady na začátku někde četl

Její světlá výška,pokud jsou ok pružiny,je taková,že se pod autem dá normálně dělat,když stojí na zemi a to nejsem drobek,vlezli jsme se tam oba s tatíkem a normálně vleže makali na kardanu,s obyč pandou by to jen těžko šlo

Její vlastnosti v terénu jsou opravdu dost brutální,takhle velké nájezové úhly má jen málo co a že to není půl metru nad zemí jako pravý offroad vůbec nevadí,projede hodně podobný terén,protože je lehká a jede např. po sněhu,neboří se.Samozřejmě,že v hlubokém blátě je konec,ale tam skončí i mnoho offroadů a potom,kdo by tam taky s takovým pižlátkem jezdil:-)Taky opravdu hodně pomůžou sněhové řetězy na všechna 4 kola,pak je to opravdu už nářez.Nezledovatělá sjezdovka není problém

Mám tyto malé čtyřkolky moc rád,předtím jsem měl Subaru justy II a to taky zvládlo dost,na to jak nízké bylo a jak malé nájezdové úhly mělo,s pandou to,i když ji mám krátce nejde rovnat,ta je o dost vyšší a betelnější.Panda 4x4 má taky dost solidní ochranu spodku,spodní kryt z 3ky plechu a betelný kryt středového uložení kardanu stačí na nějaký lepší terén
Odpovědět

Zpět na „Panda“