HELP - auto netopí

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

topeni moc netopi ale do kopce ju..bude to termostat?da se koupit levnejsi nez za 2000?
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
Reklama
 

Mako
Fiaťák
Příspěvky: 109
Registrován: 29 zář 2005, 12:26
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Mako »

ja jsem ho kupoval pod dva na www.elit.cz
Jogurt
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 31 led 2006, 12:21

HELP-auto netopí

Příspěvek od Jogurt »

Souhlasím s tím zavzdušněním za 1 je to levnější za 2 jednoduchší.Ja sehnal na TD"96" termostat za 1700 přímo ve fiatu!A s tím výměníkem tepla ted to budu dělat bráchovi na 106 a mam za to že to je podobné a musíš odstrojit komplet ovládací panel.Ale cenu nevím na Peugeota kolem litru tak na Fidoška počítám tak do dvou!Pak dej vědět jak si dopadl
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Radiator topení jsem měnil. Je to dost hnusná práce. Palubku jsem musel komplet uvolnit a téměř vyjmout. Topení odmontovat od přepážky motoru. Potom už jen dva šroubky a vytáhneš radiatorek z plastového tělesa topení. Poslední fáze je brnkačka. Největší problém je demontáž palubky a plastového tělesa topení. Já jsem měl obojí přilepené na asfaltové tlumící ipě na přepážce od motoru. Drželo to jak hrom. Hodně zdaru . F.H.
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

to Kaufik: ty s tim autem mas furt neco... to rovnou vymen za jine :? :shock: :wink:

jinak celou palubovku jsem chtela taky vydelavat ale nakonec z toho seslo. mozna ale na to jeste dojde az se vrhnu na intros... :?
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Ono ta pristrojovka by oddelat aji sla, ikdyz to chce dost nasili, ale vodendat ten panel topeni je docela porod. Ja sem to jakztakz sundal, ale uz me to tam proste nepasuje zpatky... Je to naprd. Necham to na leto a zkusim to tam nejak napasovat. Ale nedelam si moc nadeji. Kazdopadne uz to mam olamany, jako prace. Clovek zabere, vono to nejde, tak zabere vic a uz to rupne... :-(
Hustokrutost
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

lacin píše:Ono ta pristrojovka by oddelat aji sla, ikdyz to chce dost nasili, ale vodendat ten panel topeni je docela porod. Ja sem to jakztakz sundal, ale uz me to tam proste nepasuje zpatky... Je to naprd. Necham to na leto a zkusim to tam nejak napasovat. Ale nedelam si moc nadeji. Kazdopadne uz to mam olamany, jako prace. Clovek zabere, vono to nejde, tak zabere vic a uz to rupne... :-(
tak na tohle by ti nekteri rejpalove rekli " no jo, Ital" :? :twisted:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

O ON TO ITAL JE ZE....KDO ZKUSIL TREBA GOLFA.....
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
jidrab
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 05 lis 2005, 14:37

Příspěvek od jidrab »

Tak mám takovej dojem že kdyby na mém Puntíkovi odešel větrák tak bych asi zmrznul.Je to normální že to topí jen při puštěném větráčku? Myslím že by to mělo topit za jízdy i samočině jen pomoci vzduchu z venčí. Mě to bez větráku netopí ,je to normální.?
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Punto ma naporovej vzduch ne moc ucinnej. Ale pri kiludvaceti tam vzduch de. No po meste jedine s vetrakem, to je jasny... A mas vypnutej vnitrni okruh?
Hustokrutost
jidrab
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 05 lis 2005, 14:37

Příspěvek od jidrab »

Ten okruh s tím nic nenadělá. Já jen že je to od nich blbost mělo by se to nějak vyřešit.Ptal jse se proto že jsem si myslel že jsem lama a že to jde.Dík za odpověd.Budu sice na to nadávat ale musím se s tím smířit.
jidrab
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 05 lis 2005, 14:37

Příspěvek od jidrab »

Lacin: Kilo dvacet ? co to je : moje nejrychlejší jízda je devadesát - sto,takzvaně se kochám jako doktor z vesničky
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

jidrab píše:Tak mám takovej dojem že kdyby na mém Puntíkovi odešel větrák tak bych asi zmrznul.Je to normální že to topí jen při puštěném větráčku? Myslím že by to mělo topit za jízdy i samočině jen pomoci vzduchu z venčí. Mě to bez větráku netopí ,je to normální.?
kdyz to mas na venkovnuim okruhu tak behem par minut co se ohreje motor to musi to pit i v tom meste punto topi dodre pokud je vse ok plati to i u dieselu ..myslim ze ted uz nejsou takove teploty aby jsi umrznul... :lol:
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

jidrab píše:Ten okruh s tím nic nenadělá. Já jen že je to od nich blbost mělo by se to nějak vyřešit.Ptal jse se proto že jsem si myslel že jsem lama a že to jde.Dík za odpověd.Budu sice na to nadávat ale musím se s tím smířit.
No kdyz mas vnitrni okruh, tak ani kdybys jel tisic, tak ti dovnitr luft nepovali. Tak jezdi rychlejc. Ja na 90 - 100 zpomaluju jenom kdyz parkuju... :-D
Hustokrutost
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“