termostat

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
stilo 481
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 03 led 2011, 16:22

termostat

Příspěvek od stilo 481 »

zdravim...mam problem s kurenim...teplota motora mi nevyjde skoro ani nie na jednu stvrtinu ukazovatela teploty...tym padom aj menej kuri...bude treba vymenit cely termostat,alebo staci precistit??????
Reklama
 

Fénix
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 494
Registrován: 18 lis 2010, 13:22

Re: termostat

Příspěvek od Fénix »

Zavzdušněné,nebo termostat.
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: termostat

Příspěvek od idefix »

Tady je napsáno hodně stačí číst a číst ....... :wink:
http://www.gabriel-net.de/forum/showthr ... =termostat" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Jurisss
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 24 kvě 2009, 11:17

Re: termostat

Příspěvek od Jurisss »

Mám problém a zatím nevím,co s ním.Už jsem vyměnil 2 termostaty a je to plusmínus pořád stejné.Teď jsem osadil Wahler a problém přetrvává.Jde o to,že se mně na benzínu 1,8 ohřívá voda podle mě docela dlouho (asi tak 6 km a to mám vypnuté topení). A přitom nemrzne,pak je to i 12 km. Mám za to,že je to i jeden z důvodů,proč mě auto žere olej-sice nic děsivého,asi tak 3000 km/l. Může to být opravdu blbě od Taliánů spočítané ? Topení tedy ani potom nic moc.Kdybych neměl vyhřívané sedačky,bylo by to docela utrpení v tom v mrazu jezdit ... Někdo prý do hadice pchá termostat z Rencku a že je to pak dobré,ovšem mám dojem,že to jsou všechno diesely.Nechci toho mého kujóna tímto způsobem popravit ... :-(
Odpovědět

Zpět na „Stilo“