Jaké by jste doporučily Stilo v kombi?

Moderátor: peta.smolik

Sirk9
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 31 pro 2010, 18:50

Re: Jaké by jste doporučily Stilo v kombi?

Příspěvek od Sirk9 »

foto1977: být tebou, tak bych se zajel podívat na tohle Stilo, je to přímo v Praze...http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... lo/8576651" onclick="window.open(this.href);return false;
osobně se mi líbí, ale je to z ruky...
Reklama
 

zdezajh
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 25 kvě 2009, 09:51

Re: Jaké by jste doporučily Stilo v kombi?

Příspěvek od zdezajh »

Něco se dá možná zjistit tady,ale je to placený:http://www.cebia.cz/Default.asp?pageid=3B0
Uživatelský avatar
foto1977
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 04 led 2011, 14:29
Bydliště: Praha

Re: Jaké by jste doporučily Stilo v kombi?

Příspěvek od foto1977 »

Sirk9:dnes mi psal, že má teď nově dovezené ještě jedno stilo úplně stejné a taky s bílým interiérem.
Posílal mi i fotky a vypadá úplně stejně akorát je to modrá metalíza.
Ale ty asi o to světlé čalounění nestojíš co?
Ten odkaz co jsi posílal je zajímavej, ale na mě je to už moc drahý a taky stříbrná mě moc nebere.
Jinak tady je důvod proč sháním stilo:
http://www.peugeot-club.com/forum/viewt ... ?tid=83615" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak určitě pak dám vědět jak jsem dopadnul.
Jinak jsem mu psal, že bych to chtěl zkontrolovat na DIA a hned psal, že není žádnej problém.
Tak mi to přijde, že to snad ani není stočený a nebo to je stočený, ale nedá se to přes DIA zjistit.
Zatím jednání s prodejcem více než vstřícné.
Fiat Stilo MW, MultiJet 88kW, 2006
Sirk9
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 31 pro 2010, 18:50

Re: Jaké by jste doporučily Stilo v kombi?

Příspěvek od Sirk9 »

také mi posílal ty fotky,auto vypadá dobře...taky mi přišel zatím vstřícný, ale kdo chce prodat auto, tak takový bude...
Uživatelský avatar
foto1977
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 04 led 2011, 14:29
Bydliště: Praha

Re: Jaké by jste doporučily Stilo v kombi?

Příspěvek od foto1977 »

jj taky mi to přijde podezřelé :?
Fiat Stilo MW, MultiJet 88kW, 2006
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké by jste doporučily Stilo v kombi?

Příspěvek od peta.smolik »

Sirk9 píše:foto1977: jen jsem se chtěl zeptat, jak víš, že to bylo firemní auto?Pokud tam pojedeš v sobotu, tak dej určitě vědět, jaký byl dojem a stav vozidla.Psal jsem si s tím pánem a říkal klidně přijedte s diagnostikou...myslíš, že by si to lajzl, když by to bylo o 100.000km stočené nebo by tam musela být vyměněná ŘJ, aby jsi nepřišel na skutečný stav km.(zase v tom nejsem moc zkušenej, jen poznatky od bratra, mel tu Punto a tam byla jiná jednotka, kde bylo jen pár kilometrů).

To je máš pravdu nejhorší je, jak píšou je to model 2007 a potom zjistíš, že je to konec 2005...nebo jak píšou někde Top stav...na to jsem taky alergickej...jako po mailu mi přišel chlapík v ochotnej...dokonce mi ještě napsal,že má další Stilo na prodej v modré metalíze, se stejnou výbavou a o 8.000kč dražší...

Ted jsem procházel net a našel jedno celkem pěkný Stilo ve Velkým meziříčí, má tam i vyfocenou servisku, r.v.2007, najeto:151.000km...po důkladném zjištění je to psaný jednou osobou, stejný razítka,tužka a u každé prohlídky po 30.000km je napsano datum a všude rok 2008...to se asi někdo trošku upsal...:-)))
Já sem z Velkého Meziříčí a mám dojem že myslíš určo autobazar Fojtík... PS: tam si Stilo určitě nekupuj páč bys mohl velice špatně dopadnout...
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké by jste doporučily Stilo v kombi?

Příspěvek od peta.smolik »

Docela zajímavý vlákno Jak koupit Stilo a neprohloupit... Stilo není špatný ale mně nechytlo
Zkuste se podívat sem http://www.azzurra.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
bazar v Brně majitel Ital Doveze cokoli co si vzpomenete navíc patriot takže km nestáčí a na ceně se dá dohodnout náhradní díly umí taky Myslím že momentálně má v Brně jen Stilo 5dv. ale v případě zájmu by asi nebyl problém
já i hodně mejch známejch u něj nakupuje Prodává celkem dost aut a přiráží si málo takže se i vyplatí u něj koupit a prodat dál... A ještě jedna věc někde tady na foru je funkční odkaz kde se dá ověřit podle VIN kodu jakejkoliv Fiat r.v. datum prodeje a výbava Zkuste pohledat...
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
kejml
Znalec
Příspěvky: 590
Registrován: 13 čer 2008, 23:50
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké by jste doporučily Stilo v kombi?

Příspěvek od kejml »

Na Alfisti.cz nemají pro Azzuru dobrého slova.
Každá liška chválí svůj ocas :-)
1.2 F.I.R.E. 44 kW ex.
0.4 i.e. 24 kW
1.8 TSI 132 kW
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké by jste doporučily Stilo v kombi?

Příspěvek od peta.smolik »

kejml píše:Na Alfisti.cz nemají pro Azzuru dobrého slova.
Každá liška chválí svůj ocas :-)
To je sice pravda že každá liška chválí svůj ocas ale je potřeba než na něco nakydáš hnůj přečíst si ty recenze všechny A pravda je někde vprostřed já osobně sem byl vždycky spokojenej v azzurra bazaru a stejně tak i pár alfistů Fakt je ten že si i auto od nich musíš proklepnout ale taky jsou ochotni slevit a ceny mají dobrý natolik že znám pár bazarů co u nich nakupujou a dál prodávaj :D
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Jaké by jste doporučily Stilo v kombi?

Příspěvek od radekrat »

peta.smolik píše:
kejml píše:Na Alfisti.cz nemají pro Azzuru dobrého slova.
Každá liška chválí svůj ocas :-)
To je sice pravda že každá liška chválí svůj ocas ale je potřeba než na něco nakydáš hnůj přečíst si ty recenze všechny A pravda je někde vprostřed já osobně sem byl vždycky spokojenej v azzurra bazaru a stejně tak i pár alfistů Fakt je ten že si i auto od nich musíš proklepnout ale taky jsou ochotni slevit a ceny mají dobrý natolik že znám pár bazarů co u nich nakupujou a dál prodávaj :D
Mno, s kolegou sme chteli kupovat GTVcko .. maji tam 4 .. to nejdrazsi je jeste jakz takz, i kdyz termostat v haji, brzdy v haji. Ostatni jsou vraky a ceny rozhodne nejsou maly.
Sirk9
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 31 pro 2010, 18:50

Re: Jaké by jste doporučily Stilo v kombi?

Příspěvek od Sirk9 »

peta.smolik: to modré stilo není u Fojtíka, ale u Havlíčka....proč jsi psal u Fojtíka auto nekupovat,máš nějaké zkušenosti?Podle mě si skoro každý bazar může podat ruce, někdy si auta různě prohazujou po bazarech.

foto1977: Je to hrozný co se to dneska děje, když ti někdo ukradne auto, měl jsi to aspon pojištění proti krádeži?
Jak jsi na tom s výběrem Stila, už jsi nějaký sehnal co by se ti líbilo?Možná bych o jednom věděl.Napiš mi kdyžtak na mail. sirk@volny.cz
Uživatelský avatar
foto1977
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 04 led 2011, 14:29
Bydliště: Praha

Re: Jaké by jste doporučily Stilo v kombi?

Příspěvek od foto1977 »

ahoj, zítra jedu do toho prostějova, tak dám pak vědět jak jsem pořídil.
Jinak 307 jsem bohužel pojištěnou neměl, takže taková malá osobní trgédie :-)
Ale už jsem se z toho oklepal, život jde dál a auto potřebuju, jezdím denně
a tátova felície (zapůjčená) už mi začíná lézt na nervy.
Ad pojištění: pojistku uznávám jedině povinnou, takže povinné ručení.
Před pár lety jsem měl havarijku na lancerovi a po cizím ťuknutí auto skončilo na vrakovišti.
Tehdy jsem pochopil, že pojišťovny mají dva ceníky, jeden na uzavírání pojistek a druhej na likvidace.
A rozdíl mezi nimi je skoro 50%.
Takže vím, že byla moje chyba, že jsem si tu 307 víc nezabezpečil, ale absence pojistky mě nemrzí.
Fiat Stilo MW, MultiJet 88kW, 2006
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké by jste doporučily Stilo v kombi?

Příspěvek od peta.smolik »

Sirk9 píše:peta.smolik: to modré stilo není u Fojtíka, ale u Havlíčka....proč jsi psal u Fojtíka auto nekupovat,máš nějaké zkušenosti?Podle mě si skoro každý bazar může podat ruce, někdy si auta různě prohazujou po bazarech.

foto1977: Je to hrozný co se to dneska děje, když ti někdo ukradne auto, měl jsi to aspon pojištění proti krádeži?
Jak jsi na tom s výběrem Stila, už jsi nějaký sehnal co by se ti líbilo?Možná bych o jednom věděl.Napiš mi kdyžtak na mail. sirk@volny.cz
Havlíček nebo Fojtík to je fuk možná Havlíček je o krapet lepší ale ani u jednoho bych si nekoupil ani 3kolku Fojtík tam má myslím možná 3 Stila a hejno Lancií ale všechno mrdky se stočenejma km a za tak šílený peníze že ty Stila tam některý má i rok a půl pikantní na tom je že polovina těch aut je z Azzurry kde ale ještě měly původní km ale jen cestou z Brna do Mezu se jim všem zhruba o 50-70tis km snížily km a jedno je o najednou o rok mladší a všechny jsou o 25tis dražší ale to že se auta omlazujou je už celkem běžný hlavně autobazar Vysočina ve Žďáře - tam sou na to experti
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Odpovědět

Zpět na „Stilo“