Ritmo

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Ahoj všichni RITMAŘI...........nějak to tu umřelo....
taky nemám pořád čas ale v sobotu a neděli dopoledne zalézu do garáže a makám na svém ABARTÍKU....není toho moc ale urvu tak 12 hodin týdně...moje představa byla vyjet v srpnu...letos, ale vidím to na jaro 2007.
Práce kvapná málo platná..a tak pomalu ale jistě..minulý víkend jsem si vyrobil vytahovačku lemů, neb jsem nesehnal žádnou levnou a vytáhl zatím jen vzadu lemy...a výsledek...myslím si že to vypadá super a pneu 195/45 R 15 se konečně vejdou do blatníků..
Pokud by někdo z vás měl na prodej Al ráfky Cromodora 13 palců (čtyřpaprsek) ... na mých stránkách hned první obrázek závodního Ritma vlevo od znaku) tak vám budu zavázán...a nebo bezpečnostní nádrž starší výroby tak na 20-30 litrů tak rád koupím.
moje stránky
http://sweb.cz/abarth.lubos/ Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Abarth dne 24 čer 2007, 00:17, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak pánové..musel jsem koupit nové přední blatníky...staré nevydržely nápor vytahovačky. Nové jsou prostě nové a síla plechu vydržela moje vytahování, Mám tedy vše připravené a KYTUJU A KYTUJU.....brousím a brousím...Na e-bay jsem vydražil zase nějaké věci na Fiaty...tak v současné době mám už i SERVISNÍ manuál na Ritmo 1O5TC a žabáka s nafťákem...na 130TC a 125TC už mám delší dobu díky kamarádovi Petrovi..prostě super ....nepřeberný zdroj informací !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Abarth dne 24 čer 2007, 00:30, celkem upraveno 3 x.
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak si tak píšu sám a sám..jsem na tom tak dobře...brousil jsem a tmelil 225 hodin a mám nastříkáno, vytažné lemy blatníků a motor v chodu...ještě se trošku peru s elektrikou, ale to se poddá. 8.5.2007 v 10.00 středoevropského času se poprve od úpravy motoru..motor otočil a rozeběhl...jako hodinky :-) Na autě je pořád hodně práce, ale když už to vrčí tak má člověk jinou radost...odhaduju ještě měsíc práce..nebo déle :-)))) Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Abarth dne 24 čer 2007, 00:41, celkem upraveno 2 x.
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

g Obrázek
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Obrázek

nastříkaná karoserie na sportovním podvozku
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Obrázek
motorový prostor
harvy5
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2007, 18:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od harvy5 »

No vyzera to uz pekne! Abarth potreboval by som malu radu.Ritmo mam uz od 92r ale vzdy to bola len 85 a 65, ale konecne som si dokoncil motor zo 105 a zacinam to davat dokopy.Vsimol som si ze mas aj manual,dalo by sa nejako dohodnut?Uz som ti pisal na mail,ale akosi mi blbne outlook.Dik Jozo Moja adresa je harvy5@post.sk
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Ahoj, poslal jsem ti mějlík...co by jsi přesně potřeboval????
jinam mé stránky..ale nemám tam poslední aktualní foto
http://sweb.cz/abarth.lubos/
harvy5
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2007, 18:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od harvy5 »

Di za maila,uz som odpovedal a stranku mam davno ulozenu medzi oblubenymi :D Nieco na Cabrio by niekto nemal?
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak hochu další Ritmo kamarád je Petr z Olomouce... má asi čtyři kousky i kabrio... napiš mu info Cabrio na mejlík:
cerny@dtvm.cz
harvy5
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2007, 18:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od harvy5 »

Obrázek
Tak tu su moji krasavci v zakryte a este srdiecko co som si dal do povodne 65CL Obrázek
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak polovina oken je na svém místě. Mám připravené i do předních oken... Obrázek Obrázek
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak jsem si včera udělal radost a koupil trošlu lepší sedačky než jsem měl připravené :lol: :lol: :lol: 8) Obrázek Obrázek Obrázek
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak jsem dnes konečně dopasoval i okna dveří a stahování. na zkoušku jsem si dal novou sedačku..auto je už pěkně zaprášený. Zítra jdu upravovat a pasovat palubní desku.... Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Ta neděle v garáža rychle utekla...napasovat palubní desku bylo obtížné, ale je na svém místě. Naměřil jsem si i džáky pro sedačky. Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Ritmo“