Ritmo

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Touny

Příspěvek od Touny »

Zdar chlapi určitě jste slyšeli o nových stránkách jedná se o to že už je na světě FIAT RIMO CLUB ČR což je super je jich hlavní stránka je http://ritmo.kvalitne.cz/home.html pokud vim tak už jsou stránka plně funkční a už tam jsou i zaregistrováni 3.ČLENI COŽ JE NAPROSTO SUPER ,jje tam zaregistrovanej jeden borec kterej má 130TC ABARTH tak že super,super.Proto mluvím ke všem majitelům Fiatu Ritmo na nic nečekejte zaregistrujte se jako členové čim víc tim líp............pak může být i nějakej srázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
mareaHLX
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 16 dub 2006, 11:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od mareaHLX »

Bohužel nový fórum nějak umřelo, asi měl tady někdo pravdu s tím rychlým startem dýzlového spotřebitele a ne zaníceného TC Ritmaře :evil:
2,4TD_HLX_week ex
Croma 1,9mJTD 110kW, automat, black Emotion
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

No snad je to jen tou maturou :-)
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

No to je dobrý, všichni tak makáte, že ani nepíšete. To budou super autíčka. To jsem rád. Tak Fiatům zdarec zvednutej palec !!!!!
Marcel 20VT
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 30 srp 2005, 15:29
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel 20VT »

mám rád když to někde fakt žije
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Mrtvo, alespoň že žijeme my dva :-) doufám že ten pátek vyjde a HP nás překvapí.......
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Touny, Touny, Touny....kde jsou tvé další info o super Ritmo clubu...povídej co máš nového :-)
Kamarád se mi nabídnul, že mi udělá vlastní stranky..jednoduché a jen moje...jen co dodělám Abartíka...na konci srpna...budu se zlobit jen na sebe, když se nebudou obnovovat atd...potom pošlu odkaz...Marcel má své super!!!!. musím ho pochválit...je to správnej Italofil :-)
Marcel 20VT
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 30 srp 2005, 15:29
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel 20VT »

pan Hušek rozhodně umí,slyšel jsem na něj jen a jen chválu. Takže to co nás zajímá je jen cena - efekt si troufám tvrdit je zaručený. Moje stránky se docela líbí a jsem za to rád,je to i odměna kámošovi který je dělal. Brzy budu doplňovat fotečky a nějaké psané slovo. Ne snad že by se něco významného událo,ale něco jsem absolvoval tak to uvedu ve známost.
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak je konečně pátek!!!!!!! Venku sluníčko jako "v létě" a já čekám na Marcela.... "VÝLET" se snad vydaří!!! tlumiče mám v kufru. V deset vyrážíme!!!!!!
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

SUPER...výlet se opravdu vydařil!!!! Sluníčko nám přálo a s Marcelem jsme byli v HP Sporting raz dva... Já jsem prostě neodolal a objednal jsem si tlumiče Racing. Vpředu výškově seřiditelné z "lajny" Racing N1. Vzadu ze stejné lajny. Ponechám pouze listové pero, které popustím. Celkem by jsem chtěl docílit min. -50mm vpředu i vzadu :-) :-) :-) Za měsíc a půl budu jejich šťastným majitelem!!!!!!!!!!
Marcel 20VT
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 30 srp 2005, 15:29
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel 20VT »

jo jo,já být taky spokojen! Přez víkend oměřím ty pružiny jak řekl pan Hušek a pak to rozhodim abych mu to mohl dodat ke kontrole rozměrů. Jak budeme dohodnuti tak si plácneme a budu čekat až to přijde!
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

To potom budeme ty největší "mázové" pod ITALSKÝM nebem!!!!
Marcel 20VT
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 30 srp 2005, 15:29
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel 20VT »

s podvozkem od pana Huška rozhodně! To nám to bude sedět jako by to bylo přikovaný!!!
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

To je jasný, už aby to bylo, odpoledne jsem se plácal se starejma zadníma ramenama, je to děs!!!!!
Marcel 20VT
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 30 srp 2005, 15:29
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel 20VT »

Máme v práci tryskačku a zadní ramena se tam v pohodě vejdou - kdyby jsi je chtěl trysknout tak dej echo
Odpovědět

Zpět na „Ritmo“