palio nejede

Moderátor: peta.smolik

jameson
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 31 říj 2006, 19:38

Příspěvek od jameson »

ok zkusim najit lambdu a odpojit ji, a uvidime jestli chytne
Reklama
 

bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

měl sem na mysli spíš ten konektor zkontrolovat-ne odpojovat-rozpojit, třeba stříknout WéDéčko a sesadit.
jameson
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 31 říj 2006, 19:38

Příspěvek od jameson »

tak jsem opět na nic nepřišel, asi to bude muset někam do servisu, čidla sem zkontroloval, kontaky prostřikal, auto jakoby jednou chtělo chytnout ale to bylo vše,
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

asi bude něco opravdu v háji-nějaký snímač.hodně štěstí na poctivý servis.
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

A co ty rozvody? Dival ses na to? A lambdu odpoj a odpoj na pul hodky baterii. Pak baterii pripoj a nech lambadu odpojenou. A zkus.
Hustokrutost
jameson
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 31 říj 2006, 19:38

Příspěvek od jameson »

na rozvody sem koukal, byli delany nove a vypada to vse ok, zkusim odpojit baterku tedy jeste, a tu sondu, a kdyz ani to nezabere tak budu hledat nejaky solidni servis, ale tech je tady u nas na karlovarsku hodne malo :-(
jameson
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 31 říj 2006, 19:38

Příspěvek od jameson »

tak auto jde zitra do servisu, tak sem zvedav, napišu pak co stim bylo
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

už víš co to bylo???jsem děsně zvědavej!!!!
jameson
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 31 říj 2006, 19:38

Příspěvek od jameson »

ještě nevim, neska tam jedu a uvidime, prej maj podezření na rozvody (co měnily) tak dám vědět až zjistim
jameson
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 31 říj 2006, 19:38

Příspěvek od jameson »

tak sem byl neska v servisu, myslel sem ze me slehne, chlapek mi sdelil ze zitra predavaj dilnu a konci, tak sem se ptal jestli s autem neco delali tak ze na to koukali a ze rozvody jsou vpohodě, že to vypada na ucpanou palivovou soustavu, něco tam kokotal pořád a řekl že mi zítra zavolá jestli to opravili, tak sem zvedav aby nevzali roha a auto taky :-(
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

dík za info a nedej se!!!
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

žijete?jak to vypadá s tebou i autem?
jameson
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 31 říj 2006, 19:38

Příspěvek od jameson »

hůrááááááááá včera sem byl pro auto, 1. prý bylo v háji čidlo snímače paliva ?, čidlo váhy vzduchu (maf) zadírali se kladky u řemenice, a motor byl komplet rozštelovanej, chtěli za opravu necelích 6000,-
auto jezdí a startuje sem zvědav jak dlouho, dokonce sehnali i po 3 měsících papíry co slibovali, musel se do toho obou právník, tak potom slo vse hnedka i auto opravili ze dne na den, tak taková je zkušenost zakoupení auta v top-caru trstěnice :-(
jameson
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 31 říj 2006, 19:38

Příspěvek od jameson »

to sem zapoměl ještě dodat že při přebírání auta ani nechtěli vidět žádnej doklad k autu nebo jinej doklad, prostě sem řekl že si jdu pro auto a dali mi ho, navíc při kontrole sem zjistil že je tam úplně jíná baterka, chybí tažné lano a zadní stěrač, a pod zadními sedačkami jsou 2 imbus šrouby skoro vyšroubovaný, a to byla jen rychlo prohlídka, uvidim na co ještě přijdu, samozřejmě nechtěli o ničem ani slyšet
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

některý servisy zaměstnávají lidi,kteří neumějí ani to co majitelé aut-ale hlavně že je to O:K: :P
Odpovědět

Zpět na „Palio“