Ritmo

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

Sem tady jen náhodou a čumím :shock: :shock: :shock: . To bude suprový auto :!: .
Jen si neodpustím rejpnutí. Ta baterka dopředu rozhodně nepatří :!: Je tam jak pěst na oko
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
Reklama
 

lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Pun-to: a kde ji mas ty??? :-D :-D

Hezky, hezky. Nahod fota toho racinga... :-) My mame objednanej pozvozek na Uno, ted se snazim objednavat brzdy, ale bohuzel nejsou na sklade, tak musim cekat.
Hustokrutost
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

FCS píše:
lacin píše:Kdo porada ty amatersky vrchy? Chteli bysme neco jezdit, ale vsude chteji licence, a janevimjeste co.
www.triolacup.cz
Na triolu uz jsem se dival. Jedina trida, kde bysme mohli jezdit je trida 5. Ale to sou vozy bez uprav a na seriovych pneu. Zrovna bez uprav to auto neni... :-) A ostatni tridy chteji ram, odpojovace, blablabla...
Hustokrutost
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

lacin píše:Pun-to: a kde ji mas ty??? :-D :-D

Hezky, hezky. Nahod fota toho racinga... :-) My mame objednanej pozvozek na Uno, ted se snazim objednavat brzdy, ale bohuzel nejsou na sklade, tak musim cekat.
Já ji mám taky vepředu, jenže mám sériové Punto a ne takovýho parádního soutěžáka. Ty maj VŠECHNY baterku v zadu v kufru. Kvůli rozložení váhy, víš.
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Ahoj kluci...fotky budou příští týden..budu mít foťák..mám ještě týden dovču :lol: Jo a baterka..jasně vím to všechno..jen prostě zatím vše dělám pro radost a MOŽNÁ na závody :twisted: :twisted: jak všude píšu..ale snažím se kluci nebojte se :? :? :? Makám každý den....když to jde..tak letos mám odmakáno 451 hodin, celkem tedy cca 951 hodin...a ještě nejsem u konce.. :P :P :P
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak mám po dovolené...stejně jsem odpracoval hodně hodin v garáži. Poprve jsem se i svezl...bohužel jsem měl spoustu problémů a hodně zdržení...repasovaný brzdový válec nefungoval..opět demontovat rozebrat předělat a už funguje...pořád problémy se světly...škrábání nárazníků a moře a moře další práce...upravit podběhy aby jsem mohl zatáčet v nejnižší poloze podvozku...demontovat výfuk..zadní část dře o zem!!!!!!!..to je úděl maximálního snížení...zvýšit se dál během několika minut..hodin??? i vzadu..nakoupil jsem trubky a budu upravovat a ladit..prostě celkem 980 hodin a stále není finále!!!!!! Do konce týdne by jsem chtěl dát do plniče nárazníky a druhou náhradní kapotu. v SOBOTU JSEM SI UDĚLAL RADOST A PO PRÁCI V GARÁŽI ZAJEL NA SETKÁNÍ fIATŮ 5oo A 6oo do Svijanského újezdu..opravdu pěkné to tam bylo. Koupil jsem si další čepici Abarth a nášivky Fiat a Abarth. Obrázek
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak víkend jsem zase propracoval v garáži a dělal jsem zase něco jiného než jsem si předsevzal :roll:
Sobota: protože po zkušební jízdě jsem zjistil že výfuk - koleno pod zadní nápravou dře o zem při propérování tak jsem zatím původní origo vůfuk kuchnul o původní rouru zadního tlumiče a navařil novou upravenou. Kamarád Petr mi před několika měsící sehnal z Itálie nové silenbloky na přední stabilizátor a uchycení v ramenech..vše jsem vyměnil ií když jsem měl zánovní..nové jsou nové...poladil jsem ještě brzdy a vše připravil na další zkušebku Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
harvy5
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2007, 18:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od harvy5 »

No Lubo cimdalej tym krajsie! Ja sa tiez chystam o chvilku sveho Kaju rozobrat a porobit. Teraz dost dlho asi jazdit nebudem moct,tak si ho aspon porobim.Daju sa este u vas objednat nejake suciastky?Ide mi hlavne o ramena a rozne gumy.U nas je to s ND na Ritmo uz priserne! A este prosba aj na ostatnych,nemate niekto sklo z lavej prednej hmlovky?
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Ahoj...musíš mi přesně napsat co potřebuješ..já ti vše proveřím a odepíšu ti... a díky za ohodnocení :P
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

V neděli jsem upravil zadní ramena. Po úpravě zadní části minus 4 cm jsem zjistil, že mé vytažení blatníku a montáž Borbet A šíře 7,5 palce a pneu 195/45 R 15 je nedostatečné...musel jsem v neděli mojí úpravu oříznout o 2 cm tedy mám minus 2,5 cm a vše je OK.....dovaření výfuku atd atd atd... :D :D :D na fotkách je už upravený podvozwek a jak je nyní prázdné auto vysoké Lem blatníků a kolo Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Marcel 20VT
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 30 srp 2005, 15:29
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel 20VT »

veeeliký kus práce Lubkove!
harvy5
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2007, 18:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od harvy5 »

A sakrys,si ma normalne inspiroval s tou zadnou napravou! A teraz k tym dielom. Zhanam ramena na predok,gumy na stabil.tyce a keby sa dalo tak aj cely stabilizator ako je na 1,6 a 2,0 l.Zatial tam mam len roz.tyc ale radsej by som to este posilnil.Toz ked si do zakladky 60C picnem lepsi a tazsi motor zo 105...... :D , a este k tomu trosku... vyladeny 8) . Skoda len ze som si aj tachometer neprehodil a nechal za tu blbost vodicak zobrat! :evil:
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak od Marcela to je velká pochvala...díky
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

harvy5...věci na přední nápravu mám...ale nedám...musím mít náhradní díly :-)
ale pokud potřebuješ věci tak zavolej do Olomouce...ten pán umí:
Autodíly Doseděl, Chvalkovická 156/32, Olomouc tel: 585 312 792 a nebo mobil: 603 766 292 pondělí - pátek od 9-17... ceny opravdu lidové
kamarád Petr mi od něj z Itálie sehnal veškeré pgumové prvky přední nápravy a manžety kloubu....
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

práce, práce , práce..nic jiného...nestíhám nic :P :P :P
tak zrcátka, nádech kapoty, víčko nádrže, kapota č.2 a nárazníky jsou v plniči. Nárazníky jsem škrábal xy hodin nožíkem dle návodu prodejce barev...dal jsem si stím práci a ejhle...stejně je na hodně místech chlupatej!!!!!!!!!!!! tak dnes budu tmelit a brousit a plnič mě čeká ještě jednou :!: :!: :!: Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Ritmo“