Ritmo

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Stará sedadla bohužel k autu nemám....

a mlhovku myslím jednu mám, jen na kterou stranu..je vyrezlá, ale tobě jde určitě jen o sklo!!!!
Reklama
 

Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Posezení je v nich pěkné :-) Pásy moc neškrtí :-) Obrázek
harvy5
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2007, 18:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od harvy5 »

no ide mi o lavu hmlovku,teda vlastne len sklo.mam doma teraz sice peknu kozusinku ale co z toho ked teraz moj drahy kaja vyzera trochu divne.este ze sa aspon na cabriu mozem prehanat.tie sedacky som myslel tie starsie sportove,ked si pisal ze si druhe lepsie zohnal.
harvy5
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2007, 18:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od harvy5 »

a este jedna vec.nema nahodou niekto benzinove hadicky?niekde mam nejaku trhlinku,lebo jakmile je teplejsie zacinam citit benzin a aj izolacia je kapanek naleptana.u nas na slovensku uz nic take nieje.alebo z akeho typu by sa dali pouzit?
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

ahoj, na sklo mlhovky se podívám..které to je :-(())
nepamatuju si které mám. Hadičky jsou origo takové divné plastové a když jsou staré tak praskají...nejdříve jsem tam dal gumové benzinové osmičku a šestku zpětnou, ale finále je trubky z favorita a vzadu napojení na hadice. čerpadlo jsem ale uložil do vozu. Viz předešlé foto.
Sedačky Automotive jsem přenechal synovi do UNA Turbo 1.4 Racing
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Pomalu ale jistě...pedály a rozpěra...jinak XY nenafotitelné práce o víkendu :roll: :roll: :roll: Obrázek Obrázek
harvy5
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2007, 18:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od harvy5 »

Takze z Favorita!Keby som to robil na starom type,tak by som aj nad tym uvazoval,ale u noveho typu ma to nenapadlo.Hned zajtra si ich idem kupit! To sa mi na starom tzpe Ritma pacilo ze kopec dielov sedel z Favorita alebo Zigulaka a nebol problem ich zohnat.Na slovensku je to ale s dielmz na nove Ritmo velmo biedne.To sklo je na lavu hmlovku,ak ho najdes budem velmi stastnz.Dnes som si trochu porobil Kaju.Nahodil folie na skla a hodil vsetky skla do elektriky.Vcera som si pre zmenu elektriku prekopal na Cabriu a dnes ju dokoncil.Som prekvapeny ako lahko mi to tento vikend slo. :D
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

tak a v sobotu půjde na své místo... Obrázek
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak je na svém místě..na levé straně sedačky řidiče...výrobce počítá jen stím, že si ho každej namontuje na pravou stranu..já jsem ale vyjímka...skryju tím veškeré nápisy, ale to neva..ty nejezdí.. :twisted: :twisted: :twisted:
ješte nalakuju držák na bílo a v neděli bude finále :P :P :P Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
harvy5
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2007, 18:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od harvy5 »

Cim dalej tym lepsie! Uz sa to zacina pekne rysovat. Kedy planujes prvu jazdu?
titan2589
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 26 črc 2007, 20:22
Bydliště: SVK oh, man!

Příspěvek od titan2589 »

Sorry za pomerne blbu otazku ale nevite, ci je oprava odrazenej prednej smerovky narocna a zdlhava, pokial je mierne poskodeny aj plech?
harvy5
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2007, 18:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od harvy5 »

Posli mi MMS-kou foto blatniku.V podstate by to nemal byt problem trochu vyklepat.Je tusim chytena o naraznik a masku a do blatnika je len zasunuta kolikmi
harvy5
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2007, 18:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od harvy5 »

Este cislo to je 0904377128
titan2589
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 26 črc 2007, 20:22
Bydliště: SVK oh, man!

Příspěvek od titan2589 »

No, uz je to v poriadku, budu mi to musiet len vyklepat a zarovnat aby sa tam vosla ale ajtak diki :wink:
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak jsem zase tu...byl jsem na dovolené a tak jsem přerušil informace o mé práci. V práci jsem odevzdal foťák a tak fotky budou po dovolené..mám ji ještě týden.
Minulý víkend a po-út jsem odpracoval za čtyři dny 44 hodin v garáži...opět to nebylo ani znát..dva dny jsem dělal opět zapojení elektroinstalace..děs běs..zadní část mám komplet osazenou a svítí vše...skoro až na běžné odvětlení..možná lucas zlobí..nevím..namontoval jsem i sedadlo řidiče, Tiltona..a provedl první zkušební jízdu jen kolem garáže pár stovek metrů...
Odpovědět

Zpět na „Ritmo“